Szybki Kontakt

 
 

All rights reserved. Designed by InterMore.pl.

„Pokoje Narodzin”. Poprawa jakości opieki okołoporodowej mieszkanek Wrocławia.

Z radością informujemy Was, że nasz szpital został realizatorem programu pilotażowego polityki zdrowotnej. Poprawa jakości opieki okołoporodowej mieszkanek Wrocławia pn. „Pokoje Narodzin”. Program będzie realizowany przy wsparciu Urzędu Miasta Wrocław- przez najbliższe miesiące, aż do końca 2023 roku . Jego celem jest zwiększenie odsetka porodów naturalnych z ciąż fizjologicznych w stosunku do roku poprzedzającego, poprzez rozszerzenie zakresu świadczeń zdrowotnych udzielanych zgodnie ze standardem opieki okołoporodowej obejmującej ostatni trymestr ciąży, poród i wczesny połóg.

W programie udział mogą wziąć kobiety ciężarne po 30. tygodniu ciąży, które są mieszkankami Wrocławia. Program skierowany jest do pacjentek u których nie stwierdza się braku p/wskazań do odbycia porodu fizjologicznego w Pokoju Narodzin. 
Już niedługo przedstawimy Wam zasady kwalifikacji do programu. Każda z chętnych osób będzie zaproszona na wizytę kwalifikacyjną, podczas której omówiony zostanie program, a na podstawie wywiadu i badania przeprowadzona będzie kwalifikacja do wzięcia w nim udziału.

Rekrutacja uczestniczek do programu będzie odbywać się telefonicznie pod numerami: 

 tel. 667-977-740
 tel. 667-977-767

oraz mailowo :

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej szczegółów na temat programu pod tym linkiem

Szpital Falkiewicza -
Zmieniamy się na lepsze...

Prześlij swoje sugestie i pomysły...
Dane kontaktowe
Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ul. Warszawska 2
52-114 Wrocław

Kontakt
tel. 71 37 74 100
fax 71 346 51 72
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 899-22-27-939
REGON: 931082610

© Wszelkie prawa zasteżone.
Designed by InterMore